EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
Xitoyda 1.0345 uglerod po'lat quvur yetkazib beruvchisi
EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 Kaldera, qozon uchun choksiz qotishma po'lat quvurlar
tt1
Womic Steel tomonidan ishlab chiqarilgan EN 10216-2 P235gh quvurlarineft va gaz, issiqlik almashinuvchilari va bosimli idishlar kabi yuqori haroratli dasturlarda keng qo'llaniladi. EN 10216-2 P235gh Tc2 normallashtirilgan uglerod qotishmali po'lat materialdir. Materialning tarkibi yuqori mexanik xususiyatlarga ega bo'lish imkonini beradi. EN 10216-2 quvur o'lchamlari tashqi diametrlarda 10,2 mm dan 711 mm gacha. Quvurlarning devor qalinligi 1,6 mm dan 100 mm gacha. Jadvallar sch5 dan XXS gacha. Mijozlarning talablariga muvofiq og'irroq devor qalinliklari ham mavjud. Womic Steel tomonidan ishlab chiqarilgan P235gh po'lat quvuri tarkibida uglerod, kremniy, marganets, fosfor, oltingugurt, molibden, nikel, xrom va mis mavjud. Womic STEEL tarkibidagi P235gh po'lat materiali minimal egilish kuchi 360MPa va minimal cho'zilish kuchi 500MPa ga teng. EN 10216-2 materiali turli xil navlarga ega, egilish kuchi 300MPa dan 630MPa gacha va minimal cho'zilish kuchi 40MPa dan 830MPa gacha. Womic Steel tomonidan ishlab chiqarilgan EN 10216-2 sinfidagi P235gh qotishma po'latdan yasalgan choksiz quvurlar kapillyar quvurlar, issiqlik almashtirgich quvurlari, sovuq tortilgan quvurlar, issiq prokatlangan quvurlar va boshqalar kabi turli xil bo'lishi mumkin. Mahsulotlar choksiz yoki payvandlangan usullar orqali ishlab chiqarilishi mumkin. Material o'rniga ishlatilishi mumkin bo'lgan EN 10216-2 P265gh ekvivalent navlari mavjud. Talab va iqtisodiy samaradorlikka qarab, ekvivalent materiallardan ham foydalanish mumkin. EN 10216-2 P235gh Tc1 neft va gaz, qozonxonalar, issiqlik almashtirgichlar, elektr energiyasi ishlab chiqarish va boshqa yuqori haroratli yuqori bosimli dasturlarda qo'llaniladi.